transformační výjezdy na bosenské pyramidy

….ve společné spolutvorbě

Výjezd na Bosenské pyramidy není turistická výprava. Pracuje se s úrovněmi vědomí na silových místech veřejných i skrytých. Při těchto proces dochází k uzdravení těla a načtení informací z těchto míst, které vám pomohou rozvzpomenout se na to, kým jste doopravdy.

Dochází ke zjemnění vnímání, a tím k otevření nových možností, jak pracovat se svým tělem, myslí a realitou, hmatatelným prožitkem.

To rozšiřuje váš energetický potenciál, oživuje tělo a máte mnohem více síly pro silná rozhodnutí a skutečnou změnu ve svém životě.

Mnoho z účastníků říká, že se jejich život dělí na
„Život před Bosnou a po Bosně“ 

…Je to jako probouzení se ze spánku do reality, o které jste nevěděli, že existuje.

Všude na světě i u nás je mnoho silných míst, která s námi intenzivně pracují.

V Bosně je však veliká rozmanitost a pestrost míst, všech možných kvalit, esencí a informací, kde každé místo má jinou schopnost působení. Na těchto místech dochází k provázení úrovněmi vědomí, odpoutávání zátěží a limitů, uvolňování mysli a jejího tlaku, k vnitřnímu oživování v různých úrovních a rozvzpomínání na to, kým jsme doopravdy. Mnoho ze zúčastněných z minulých let doslova říká, že je to pro ně „Život před Bosnou a po Bosně“ :))).

Každé místo má jinou schopnost působení, od samovolného odtékání zátěží a hluboké regenerace, až po otevírání vědomí a propojování se s jiným prostory vědění.

Fyzická zlepšení přetrvávají a nevracejí se zpět do předchozí omezené podoby. Pro mnohé se doslova mění prožívání života, nejen co se týče hloubky, ale odpadává i činnost, kterou podporovali nefunkčnosti ve svých životech a obhajovali své živoření.

A ti, kteří si dovolí jít dál a setkat se se svojí skutečnou silou, se setkávají sami se sebou a dochází k silnému překalibrování a korekci ze žitých omezení.

Je mi velikou ctí a potěšením sdílet s vámi prostor opravdových změn.

aktuální termíny výjezdů na bosenské pyramidy

Maximální kapacita je 7 – 8 osob.

 

sobota 18.5. – neděle 26.5.

(zbývají tři místa)

sobota 1.6. – neděle 9.6.

„Navyšováním frekvence vědomí, neboli probouzením, se otevírá nový prostor a kvalita života, na kterou jsme již dávno zapomněli, že existuje a je.

Jak to probíhá?

Každý z nás si do pyramid jde pro jiný prožitek, proto asi nejlépe budou za vše hovořit konkrétní lidé, kteří již pyramidy zažili…

„Mimo kouzelne zážitky v Bosne, oblasti pyramid a tunelů, pohadkovych lesů jsem prošla i ceremonii s Romanem. Prošla jsem si cestou uvolnění, bezpodmínečně lásky,, cestou bezpečí, opečování, cestou procitovani sama sebe, uvědomováni a naslouchani sama sobě, pročištění a uvolnění páteřního kanálu, vnímání zázraků v sobě i kolem sebe. Romane, ze srdce děkuji.

Růžena Čermáková

„Prošla jsem ceremonií… Stalo se něco, co nejde pochopit… Mimo mysl…v sobě… Největší blaho leží mimo mysl… Největši blaho být v sobě… Vše přichází ke mně skrze bezpodmínečný orgazmus lásky… Jsem nekonečný Vesmír… Vše obsažené v jednom a naopak…Rozpínání vnitřního prostoru nezná hranic… Neohraničený prostor ve mně je vzkřišení mé duše… Moci se nadechnout… Vydechnout… Stalo se něco, co nikdo nemůže mít pod kontrolou… Stalo se to ve stavu mimo mysl, hluboko v sobě… Hluboko v sobě je ukotvení ve věčnosti, poznání sebe a Univerza ❤️.

Patricie Hábová

Děkuji Romanovi za podporu a průvodcovství skrze své bariéry a umožnění návratu zpět k sobě sama. Zážitek propojení se svou vlastní silou. Nezapomenutelné, jedinečné a laskavé přijetí sebe v pravdě. Děkuji za zážitky a mnoho dalších aha momentů, rozšíření vědomí a navrácení si své moci. Romane, moc Ti děkuji za mnohem víc než jsem čekala.💗

…Ještě jednou k ceremonii s Romanem – až později mi došlo, kolik úsilí a osobní síly mě stálo držení si svých přesvědčení, zarytých způsobů myšlení, zvyků, které mi však nesloužili. A naopak kolik se mi nyní vrací energie, nápadů a otevírají se nové možnosti. Stále se vracejí síla a blaženost, jednoduše cítím že žiju💗. Ještě jednou děkuji.

Ilona Mertlíková

Zaujala vás možnost zažít pyramidy a změnit svůj život?

Máte otázky, chcete získat bližší informace?